SUKCES NASZYCH GIMNAZJALISTÓW W OGÓLNOPOLSKIM DYKTANDZIE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Dnia 11.05.2015 w Kolegium Szkół Prywatnych odbyła się II Edycja Ogólnopolskiego Dyktanda z Języka Niemieckiego „Słowik” organizowanego przez wydawnictwo Synapsa. Konkurs, niezależnie od poziomu szkoły lub języka, polegał na przeczytaniu tekstu dyktanda przez nauczyciela prowadzącego a następnie, prawidłowym wpisaniu go w otrzymane karty przez uczniów. Uczennica klasy IG1 Pola Jaros za zdobycie drugiego miejsca w kraju otrzymała dyplom laureata z wynikiem 99,23% oraz nagrodę książkową. Pozostałe osoby otrzymały imienne dyplomy uczestnictwa, są to: uczennice klasy 2G Anna Juszczyk i Agnieszka Pietraszek, uczniowie klasy 3G: Konrad Janyst, Kinga Kosińska, Julia Linek, Michalina Michniewska, Paulina Moskwa, Karolina Siwiec oraz Michał Skrok. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wykazali się nieprzeciętną wiedzą. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!