Warsztaty językowo- kulturowe Brit Up!

3 października uczniowie klas pierwszych Pierwszego Dwujęzycznego Gimnazjum uczestniczyli w całodniowych
warsztatach językowo-kulturowych Brit Up! zatytułowanych Shakespeare Lives, czyli miłość, tragedia, zemsta i wciąż używane zwroty językowe zapożyczone z Szekspira prowadzonych po angielsku przez ekspertów British Council. Były one doskonałą okazją na całodzienny aktywny kontakt z żywym językiem angielskim, przełamanie blokady w używaniu języka angielskiego poza szkołą. Okazały się też źródłem nowej, ciekawej i praktycznej wiedzy, która pomoże lepiej przygotować się do różnych egzaminów z języka angielskiego.
Uczniowie brali również udział w sesji komputerowej innowacyjnego testu z języka angielskiego Aptis for Teens, zakończonej uzyskaniem przez uczniów indywidualnych raportów z wynikami, którego zadaniem jest szybka i precyzyjna ocena kluczowych na umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

3420161003 10390320161003 130004520161003 1038366