Świetlica zaprasza uczniów szkoły podstawowej w godzinach od 7.00  do 17.00

Zajęcia świetlicowe odbywają się w czterech salach. W związku z tym wychowawcy organizujący pracę grup mogą swobodnie dostosować tematykę spotkań nie tylko do wieku dzieci, lecz również ich zainteresowań, preferencji i aktywności.

Nauczyciele poprzez właściwy styl kierowania grupą tworzą wyjątkową atmosferę, co pozytywnie wpływa na samopoczucie i możliwość rozwoju.

Bogata oferta zajęć świetlicowych oprócz walorów wychowawczych i dydaktycznych ma wartości integracyjne, co przekłada się na wyjątkowy klimat i atmosferę.

Aby zapisać dziecko, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać go wychowawcy w świetlicy.

świetlica - Klub

Club

klub

świetlica - sala nr 7 i 4

Common rooms

We invite students of primary school from 7 a.m. to 5 p.m.

Common room classes are held in four classrooms so that the teachers can organize group work well and adjust classes not only to the age of children but also to their interests and preferences.

Teachers create great atmosphere which influences well-being of students.

To sign up a child, complete a form and hand it to the form master.

Common room - Klub

klub