Pierwszy dzień wiosny w szkole podstawowej

Święto Wiosny w naszej szkole, jak co roku, przebiegło w atmosferze dobrej i wesołej zabawy. Pierwszą atrakcją tego dnia był pokaz „Talent KSP”, w którym wzięło udział aż 14 zespołów. Wykonawców oceniało jury. Wszyscy artyści zaprezentowali się wspaniale. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, ale w końcu dokonało trafnego wyboru. Zwycięzców uhonorowano nagrodami.

Kolejną część dnia spędziliśmy bardzo bezpiecznie. Do naszej szkoły zostali zaproszen goście z Państwowej Straży Pożarnej, Policji oraz Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego. Przedstawiciele służb przyjechali aby przekazać nam swoją wiedzę na temat bezpiecznego życia, unikania zagrożeń i pouczyć nas jak powinniśmy się zachować, w razie gdyby przytrafiło nam się jakieś zagrożenie życia lub zdrowia.

talent01talent03

pokazy1pokazy2talent11

Więcej zdjęć z tego ekscytującego dnia na naszym facebook'u!