Dzień Rodziny starszych dzieci

Dzień 29 maja był dla Uczniów oraz Rodziców klas drugich i trzecich dniem wyjątkowym, ponieważ świętowaliśmy Dzień Rodziny. Obchody tej uroczystości odbyły się w Karczmie Cztery Konie i sprawiły wszystkim zebranym mnóstwo przyjemności. Na wstępie klasy zaprezentowały wiersz lub piosenkę przygotowaną specjalnie dla Rodziców. Nie zabrakło też własnoręcznie wykonanych prezentów! Kiedy już wszyscy posilili się gorącą kiełbaską z grilla, mogliśmy rozpocząć najweselszą część naszej uroczystości- gry i zabawy sprawnościowe. Rodzice sprawdzili podczas quizu, czy na pewno wiedzą wszystko o swoich pociechach a Tatusiowie walczyli o tytuł „Króla Parkietu” podczas tańca z balonami. W konkurencjach sportowych wszyscy Uczniowie oraz ich Rodzice dali z siebie wszystko. Wspaniały, słoneczny i rodzinny piknik przyniósł wszystkim zebranym moc uśmiechu.