Zakończenie Roku Szkolnego w Gimnazjum i Liceum

The end of School Year ceremony in Junior High School and High School

Tegoroczna ceremonia zakończenia roku szkolnego w gimnazjum i liceum była szczególna ponieważ po raz pierwszy została poprowadzona w dwóch językach – polskim i angielskim. Wyjątkowego nastroju tej uroczystości dodały wyrazy uznania składane na ręce laureatów oraz finalistów konkursów przedmiotowych i uczniów wyróżniających się w nauce. Wspaniałą rozrywką dla wszystkich zebranych okazał się występ szkolnego kabaretu i skecze przygotowane przez trzecioklasistów. Po roku wytężonej pracy możemy się teraz cieszyć się latem, aby za dwa miesiące rozpocząć kolejny etap naszej wspólnej przygody.
Życzymy wszystkim bezpiecznych i fascynujących wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu.

This year’s ceremony was special as it was conducted in two languages - Polish and English- for the first time. The atmosphere was exceptional as the laureates and the finalists of the subject competition were awarded. There was a show of a School Cabaret prepared by the third year students of Junior High School. After a year o hard work we can finally enjoy the holidays.
Have a safe and good holidays!

See you in Sept!

DSC 5890DSC 5950

DSC 5883DSC 5885DSC 5907DSC 5895DSC 5903DSC 5915DSC 5921DSC 5925DSC 5949SAM 3589SAM 3621