RekrutujemyAdmissions

Rok Szkolny 2016/2017School Year 2016/2017

Prosimy o pobranie i wypełnienie karty zgłoszeniowejWe kindly ask you to download and fill in the application form

Pierwsza Dwujęzyczna

Europejska

Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dzieci do oddziału zerowego zapraszamy do kontaktu.Parents interested in signing up their children in the kindergarten are welcome to contact us.
Kartę zgłoszeniową należy złożyć osobiście w sekretariacie Szkoły lub przesłanie pocztą, lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Application cards are to be submitted in person in the secretary’s office, by mail or at e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Spotkania odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Karczówkowskiej 27,Meetings are held in the school 27 Karczówkowska St
Termin spotkania ustala się indywidualnie phone41 345 71 11The date of the meeting is to be set individually phone (+48) 41 345 71 11

Pierwsza Dwujęzyczna

Europejska

Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa

Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dzieci do pierwszej klasy zapraszamy do kontaktu.Parents interested in signing up their children in the first class are welcome to contact us.

Europejska Szkoła PodstawowaEuropean Primary School
Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa
Wszystkich zainteresowanych zapisaniem dzieci do szóstej lub siódmej klasy zapraszamy do kontaktu.Parents interested in signing up their children in the sixth or seventh class are welcome to contact us.

Pierwsze Dwujęzyczne
High School

Europejskie
High School

Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa Karta zgłoszeniowa

Wszystkich zainteresowanych zapisami do pierwszej klasy liceum ogólnokształcącego zapraszamy do kontaktu.If you are interested in signing up in the first year of our high school, please contact our office.
Spotkania odbywają się w siedzibie szkoły przy ul. Jagiellońskiej 109a,Meetings are held in the school 109a Jagiellońska St
Termin spotkania ustala się indywidualnie phone41 366 93 37The date of the meeting is to be set individually phone (+48) 41 366 93 37

profil prawny
profil medyczny