Wycieczka do Kazimierza Dolnego nad Wisłą

Trip to Kazimierz Dolny

Dnia 5 października siódmoklasiści z Kolegium Szkół Prywatnych wyjechali na wycieczkę integracyjną do Kazimierza Dolnego nad Wisłą. W programie wycieczki znalazł się spacer po uroczym Rynku, zwiedzanie zespołu zamkowego oraz rejs statkiem po Wiśle. Obowiązkowym punktem wycieczki był krótki odpoczynek w miłej i ciepłej atmosferze Piekarni Sarzyński słynącej z wypieku maślanych kogutów. Uczniowie mieli też okazję zobaczenia Pałacu Książąt Czartoryskich w Puławach.

On 5th October our students of 7th grade took part in a trip to Kazimierz Dolny. Within the schedule they visited Castle Complex in Kazimierz Dolny, cruise on the Vistula River, walk around Main Market Square in town. In the meantime they had a rest in a well-known bakery Sarzynski with famous bread roosters. The students have aslo visited Czartoryski Palace in Puławy.

DSC 0573DSC 0583DSC 0603DSC 0616DSC 0618DSC 0621