Wycieczka najmłodszych do ZOO

A school trip of the youngest pupils to the zoo

W środę grupy 0 odwiedziły malownicze miejsce jakim jest ZOO Leśne Zacisze. Na terenie obiektu dzieci podziwiały zwierzęta polskie i egzotyczne. Dużą uwagą cieszyły się kangury, zebry, wielbłądy, dziki i kolorowe papugi. Zwierzęta z zaciekawieniem przyglądały się swoim gościom, a potwierdzeniem tego były śmieszne dźwięki jakie wydawały. Po zwiedzaniu był czas na odpoczynek i zabawę. Dzieci świetnie się bawiły skacząc na trampolinie, zjeżdżając na tyrolce oraz korzystając z parku linowego, karuzeli, kulkolandi, ogromnych pionków do gry i pozostałych atrakcji. Na zakończenie były lody i sklepik z pamiątkami. Każdy wyszedł z uśmiechem na twarzy.

On Wednesday reception classes visited a picturesque place, a zoo called Leśne Zacisze. The kids admired animals which you can meet in Poland and in some exotic countries. Kangaroos, zebras, camels, boars and colourful parrots attracted kids’ attention. The animals were really surprised with the guests what they proved giving funny voices. After spending time with animals the kids relaxed and had fun. They jumped on the trampoline, slided down the zip lines, using special equipment in a rope park, rode on a merry-go-round, played with a huge counters. Finally, the kids bought some souvenirs and ate an ice-cream. Everyone left a zoo with a smile on their faces.

IMG 20180509 103034 HDRIMG 20180509 093632 HDR

IMG 20180509 100749 HDRIMG 20180509 103236 HDRIMG 20180509 095008 HDR