Dzień sportu najmłodszych

Sports Day for primary school pupils

W miniony wtorek w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Sportu dla klas 0 – III pod hasłem: „W Dzień Sportu w KSP wszyscy wspaniale bawimy się.” Uczniowie powyższych klas z wielką radością i zapałem uczestniczyli w wyścigach rzędów zadaniowych między innymi w takich konkurencjach, jak: wyścig UFO, sprytne ringo, wyścig farmera, zwinna piłka, czy strzelec. Ten dzień został wzbogacony przez występ taneczny grupy dziewcząt „Cheerleaders Dance” z klasy 2e. Najliczniejszą grupą sportowców okazali się uczniowie klasy 3e, którzy prawie ze 100% frekwencją przybyli, aby brać udział w rozgrywkach sportowych. Każdy z uczestników rozgrywek otrzymał dyplom i medal za uczestnictwo oraz sportowy trud i zaangażowanie. Nasi podopieczni wykazali się duchem nieustającej walki uczestnicząc z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem w zawodach sportowych. Celem przewodnim była dobra zabawa.

Last Tuesday at our school we celebrated Sports Day for classes 0 to III under the slogan: "We all have a great time on Sports Day at KSP." The pupils of the above classes participated with great joy and enthusiasm in row races, with such competitions as: UFO race, clever ringo, farmer's race, agile ball or the shooter. This day was enriched by the dancing performance of a group of girls called "Cheerleaders Dance" from class 2e. The most numerous group of athletes was class 3e pupils who came to almost 100% attendance during sports competitions. All the participants received a diploma and a medal for participation, sports hardship and involvement. Our players showed the spirit of a constant fight while participating in the contests with great enthusiasm and commitment. Still, the main goal was fun.