Kiermasz Bożonarodzeniowy

Christmas Market

Od 17 do 20. grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz bożonarodzeniowy "Podaruj Gwiazdkę". Uczniowie wszystkich klas doskonale sprawdzili się w trakcie obsługi kiermaszu, na którym można było zakupić rozmaite gadżety związane z nadchodzącymi świętami, dekoracje choinkowe, kartki świąteczne, słodycze i drobne przekąski. Dochody z kiermaszu zostaną przeznaczone na szczytny cel - operację Krystiana, który urodził się bez gałek ocznych. Krystiana czekają poważne operacje, cieszymy się że mogliśmy pomóc.

Christmas Market From December 17 to December 20, a Christmas market was held at our school. Students worked hard during the market where you could buy various gadgets related to the upcoming holidays, Christmas decorations, Christmas cards, sweets and small snacks. All money raised from the fair will be intended for a noble purpose - Krystian's operation who was born without eyeballs. The boy is awaiting serious operations, we are glad that we could help.

KIERMASZ103

KIERMASZ0402