Uczymy w pierwszych i jedynych w województwie świętokrzyskim Szkołach Dwujęzycznych
Uczymy od 25 lat
Jesteśmy wśród najlepszych
Łączymy tradycję i nowoczesność
Uczymy z pasją
Realizujemy europejski model edukacji
Uczymy metodą projektów
Wychowujemy w atmosferze życzliwości, szacunku i przyjaźni
Naszym Uczniom zapewniamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w dniach wolnych od zajęć dydaktycznych oraz w okresie ferii zimowych i wakacji letnich
KSP działa pod patronatem Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych

Zasady rekrutacji do pierwszej i jedynej w województwie świętokrzyskim
Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej
na rok szkolny 2017/2018

do klasy I oraz oddziału "0"

Karta zgłoszeniowa oddziału"0

Karta zgłoszeniowa do klasy I

• Złożenie Karty zgłoszeniowej osobiście w sekretariacie Szkoły lub przesłanie pocztą, lub na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Spotkanie z dzieckiem, rodzicami lub opiekunami dziecka i Dyrektorem Szkoły.
  • Złożenie wymaganych dokumentów.
  • Podpisanie przez rodziców lub opiekunów dziecka umowy o naukę.
  • O przyjęciu ucznia do SP decyduje Dyrektor Szkoły.

Terminy spotkań ustala się indywidualnie tel. 41 345-71-11

Zasady rekrutacji do Szkoły Podstawowej
na rok szkolny 2017/2018

Karta zgłoszeniowa

• Złożenie Karty zgłoszeniowej osobiście w sekretariacie Szkoły lub przesłanie pocztą, lub na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Spotkanie z dzieckiem, rodzicami lub opiekunami dziecka i Dyrektorem Szkoły.
  • Złożenie wymaganych dokumentów.
  • Podpisanie przez rodziców lub opiekunów dziecka umowy o naukę.
  • O przyjęciu ucznia do SP decyduje Dyrektor Szkoły.

Terminy spotkań ustala się indywidualnie tel. 41 345-71-11

Uczeń może zostać przyjęty w nowym roku szkolnym
do istniejących klas SP jeśli są w nich wolne miejsca.

Nabór uzupełniający do klasy IV

• Złożenie Karty zgłoszeniowej osobiście w sekretariacie szkoły lub przesłanie pocztą lub przesłanie na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Pozytywna opinia zespołu kwalifikacyjnego powołanego przez Dyrektora Szkoły.
  • Złożenie kompletu wymaganych dokumentów.
  • Przystąpienie do testu z języka angielskiego w celu zakwalifikowania do grupy językowej na odpowiednim poziomie.
  • Deklaracja wyboru drugiego języka obcego.

Rekrutacja śródroczna do Szkoły Podstawowej

Można ubiegać się o przyjęcie ucznia do szkoły podstawowej (klasy I -VI oraz oddział "0") w trakcie roku szkolnego, jeśli w odpowiedniej
klasie są wolne miejsca.

Rodzice lub opiekunowie składają podanie o przyjęcie dziecka do SP w sekretariacie szkoły i ustalają termin spotkania z Dyrektorem Szkoły.