Dzień Babci i Dzień Dziadka

a3.jpg  klub4.jpg

a5.jpg  klub6.jpg

a6.jpg  klub7.jpg

Jak co roku dni 21 i 22 stycznia zostały w kalendarzu zapisane jako Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji w dniu 21 stycznia 2015r, w środę, dzieci z klas 0 – II SP zaprosiły swoje Babcie i swych Dziadków na przygotowany występ artystyczny. Wspaniała publiczność podziwiała i gromkimi brawami nagradzała swoje wnuki. Następnie gości zaproszono na słodki poczęstunek i obdarowano prezentami przygotowanymi przez uczniów. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Nie musieli się nigdzie spieszyć ,i mogli wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy.
14 odbiorców

Olimpiada Mitologiczna
Gratulujemy !
Zdjęcie: Olimpiada MitologicznaDnia 21 stycznia odbyło się wręczenie dyplomów i nagród laureatom i uczestnikom tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej „Olimpus”. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a zdobywca piątego miejsca w kraju, Maksymilian Wroński - nagrodę książkową. Gratulujemy !
42 odbiorców

"}" data-reactid=".12o">Lubię to! ·