Lekcja anatomii po angielsku

Nauczanie dwujęzyczne to dla klasy V SP KSP nic strasznego. Uczniowie przekonali się o tym podczas zajęć z języka angielskiego poświęconych ludzkiemu ciału. Zaczęło się od poznania angielskich nazw narządów wewnętrznych człowieka, a skończyło na stworzeniu Mapy Ludzkiego Ciała. Każdy z uczniów został ekspertem z dziedziny jednego z narządów i miał za zadanie przygotować fiszkę w języku angielskim zawierającą podstawowe informacje o tym organie oraz garść rad, jak o niego dbać. Wszystkie fiszki znalazły się potem na wielkiej Mapie.
Do pozowania na arkuszu szarego papieru zgłosiło się czterech śmiałków. Ostatecznie jednak, zaszczyt ten spotkał Mikołaja i on stał się modelem do stwoprzenia mapy.

11082596_469938683153729_8984750080892840121_n.jpg 

 

3_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg  4_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy.jpg