Biała szkoła

Już po raz kolejny spędziliśmy wspólnie tydzień naszej tradycyjnej „Białej Szkoły” w Białce Tatrzańskiej. Pogoda na szczęście nie zawiodła – śnieg na stoku, lekki mróz nocą stworzyły nam odpowiednie warunki do jazdy na nartach i snowboardzie. Młodzież pod okiem instruktorów doskonaliła swoje umiejętności na stokach o różnych stopniach trudności. Nie zabrakło także innych atrakcji jak wieczorne pływanie i relaks w basenach termalnych w kompleksie „Bania”. Po fizycznym wysiłku na stoku wizyta na basenie była strzałem w dziesiątkę. Mimo że nie odbywały się typowe lekcje, nuta szkolna przewijała się każdego dnia. Nauczyciele organizowali nam quizy przedmiotowe, zabawy językowe, czy zawody na przykład w tenisie stołowym.
Jak co roku odwiedziliśmy Zakopane. Krótki spacer po Krupówkach, zakupy i spojrzenie na panoramę Tatr.Biała Szkoła przyniosła wszystkim uczestnikom wiele radości i na pewno spotkamy się za rok!
A jak dobrze się bawiliśmy – widać na zdjęciach!

biaka gj2biaka sp12

biaka gj1biaka sp1