KSP budzi Sienkiewkę!!!

KSP wakes up Sienkiewka !!!

W ramach akcji " Budzenie Sienkiewki" w dniu 1 czerwca br. na kieleckim Rynku występowali m. in. uczniowie Kolegium Szkół Prywatnych. Jako pierwszy wraz z zespołem SM CASIO zaśpiewał Alan Pitula, na instrumencie klawiszowym zagrał Alek Kukla a na perkusji - Piotr Żarnatal. O godzinie 15. 20 zaprezentowały się dwie grupy teatralne : The greatest show - w spektaklu " Kłótnia pór roku" oraz KSP Musical - z przedstawieniem "Miłość na przestrzeni wieków". Młodzi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Kolejnym punktem, w którym uczestniczyliśmy był konkurs "Świętokrzyskie na wybiegu". Młodzi twórcy zaprezentowali własne projekty w kategorii : Offowy strój ekologiczny. Dzieci wykazały się dużą kreatywności i pomysłowością. Spośród wszystkich uczestników trzecie miejsce zajęła Nadia Piotrowska - uczennica klasy 4 b Pierwszej Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów.

As part of the "Waking up Sienkiewka" campaign on June 1 this year on the Kielce Market Square students of our school performed. Alan Pitula sang first, then Alek Kukla played keyboards and on the drums - Piotr Żarnatal. At 2:20 pm, two theatrical groups presented themselves: The greatest show - with the play "The Quarrel of the Seasons" and KSP Musical - with the performance "Love over the centuries". Young actors were rewarded with thunderous applause. The next point in which we participated was the "Świętokrzyskie on the catwalk" competition. Young artists presented their own projects in the category: Off-white ecological outfit. Children showed great creativity and ingenuity. Of all the participants, Nadia Piotrowska ranked third - a 4b First Bilingual Primary School student. Thank you all for your commitment and we wish you further successes.

0361711824 2550240698343527 3794544039114571776 o040102030405