Wycieczka do Leśnego Zacisza

Trip to Leśne Zacisze by classes 1a, 1d, 2a

16.10.2018 uczniowie klas 1a,1d,2a pojechali na wycieczkę integracyjną do Zoo Leśne Zacisze w Wygwizdowie. Podczas pięknej pogody uczniowie podziwiali różne gatunki zwierząt. Nowością okazały się lwy oraz zwierzęta egzotyczne takie jak pieski preriowe, strusie i zebry. Również inne gatunki zwróciły nasza uwagę, szczególnie gdy z zaciekawieniem podchodziły do ogrodzenia. Żegnały nas śmiesznymi i zabawnymi odgłosami. Kolejnym punktem był grill oraz czas na zabawę do której zachęcały nas piękne teren, gry terenowe, tyrolka oraz gry zręcznościowe.

On October, 16th pupils from classes 1a, 1d, 2a went on an integration trip to Leśne Zacisze Zoo in Wygwizdów. Surrounded by beautiful weather, children admired different species of animals. Lions and exotic animals such as prairie dogs, ostriches and zebras turned out to be new. Other species also caught our attention, especially when they approached the fence with interest. They said goodbye to us in funny noises. The next point was a barbecue and fun time, which we particularly enjoyed because of the beautiful area, field games, zipline and arcade games.