Halloween

We wtorek 29. października odbyła się dyskoteka halloweenowa dla uczniów klas 4-6. Wszyscy świetnie się bawili.
Dyplom za 1. miejsce na najlepsze przebranie halloweenowe wraz z atrakcyjną nagrodą w postaci paczki słodyczy i dodatkowego nieprzygotowania z wybranego przedmiotu otrzymała Amelka Kowalik, 2. miejsce zajął Leon Gałuszka natomiast 3. - Piotr Puchała.
Koronę Królowej Tańca otrzymały aż 4 uczennice: Hania Piątek, Zosia Brumirska, Ada Stępień i Lila Romanowska a Królem Parkietu został Szymon Solakiewicz.
Nie zabrakło też rywalizacji klasowych - uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę na temat Halloween, w tym konkursie paczkę "strasznych słodyczy" wygrała klasa 4e.
Dzień później Halloween obchodzili uczniowie ze starszych klas. W klubie Cooltura pojawiło się mnóstwo osób w mrocznych przebraniach.
Nagrodę za najlepsze przebranie zdobył Antek z I klasy Pierwszego Dwujęzycznego Liceum Ogólnokształcącego.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

On Tuesday, October 29, there was a Halloween disco for students grades 4-6. Everybody had a good time.
Diploma for the 1st place for the best Halloween costume with an attractive reward in the form of a packet of sweets received Amelka Kowalik , Leon Gałuszka took the 2nd place and Piotr Puchała came 3rd.
As many as 4 students received the Crown of the Dance Queen: Hania Piątek and Zosia Brumirska, Ada Stępień and Lila Romanowska, and Szymon Solakiewicz was voted the king of the dance floor .
There were also class competitions- the students had the opportunity to test your knowledge of Halloween.
A day later, students from older classes celebrated Halloween. In the club Cooltura has a lot of people in dark costumes.
The award for the best disguise went to Antek from 1st class of Bilingual High School.
Congratulations to all!

1SAVE 20191031 114908 copy