Wiwat, niech żyją Babcia i Dziadek!

Long live Grandma and Grandpa!

We wtorek, 21 stycznia, uczniów klas drugich szkoły podstawowej odwiedzili niezwykli goście - ich babcie i dziadkowie. Dzieci przygotowały dla swoich najbliższych kameralne spotkanie przy herbacie i ciastku. Wykonane przez dzieci piosenki i wiersze dostarczyły wielu wzruszeń, a wspólna zabawa pozwoliła się lepiej poznać i zacieśnić rodzinne więzi. Wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta życzymy zdrowia, szczęścia i pomyślności!

On Tuesday, January 21, second grade students of primary school were visited by unusual guests - their grandparents. The children prepared for their loved ones an intimate meeting over tea and cake. Songs and poems performed by the children provided many emotions, whereas having fun together allowed to get to know each other better and strengthen family ties. We wish all our grandparents health, happiness and prosperity!

02a01b

received 48303850261196403