KSP MUSICAL w Teatrze

KSP MUSICAL at the Żeromski theatre

W ramach realizacji zajęć teatralnych – grupa KSP Musical dnia 6 marca 2020 r. wybrała się na warsztaty z aktorkami Teatru im. S. Żeromskiego Panią Dagną Dywicką i Anną Antoniewicz. Zajęcia rozpoczęła wycieczka po teatrze i jego tajemniczym zapleczu. Podczas wyprawy dzieci zwiedziły niedostępne dla zwykłego widza miejsca. Zobaczyliśmy między innymi foyer, widownię, scenę, garderobę, charakteryzatornię, kulisy i reżyserkę Spotkanie było okazją do porozmawiania o tym jak wygląda praca aktora oraz innych osób w teatrze. Ogromne wrażenie zrobiła na nas wizyta w tym magicznym miejscu, emocje, które nam towarzyszyły, na długo zapadną w naszej pamięci.

As part of the KSP theater - musical group, on March 6th 2020, the students went to a workshop with actresses of the Żeromski theater, Dagna Dywicka and Anna Antoniewicz. During the trip the children visited the theatre and its mysterious spots. We saw, among others, the foyer, auditorium, stage, wardrobe, makeup room, backstage and the director's office. The meeting was an opportunity to talk about what work at the theatre looks like for actors and other people in the theatre. The magical visit made a huge impression on the students, the emotions that accompanied us will stay with us for a long time.