Wtorek - 13 lipca 2021r.

Tuesday - 13th July 2021

Dzisiaj uczniowie poznali najlepszych zawodników wybranych klubów lig europejskich. Następnie wdrożyli się w podstawowe przepisy gry w piłkę nożną i rozwiązywali quiz w języku angielskim. Uczestniczyli w świetlicowych mini rozgrywkach w piłkę nożną propagując hasło: „Chcesz, jak Lewy strzelać bramki, załóż buty, stąd do „walki". Następnie przeprowadziliśmy pogadankę na temat aktywności fizycznej. Poznaliśmy plusy i minusy uprawiania sportu. Dzieci namalowały swoje ulubione zajęcia, które utrzymują je w zdrowiu.

Today, the students got to know the best players of selected clubs from European leagues. Then they learned the basic rules of football and took the quiz in English. They participated in the club's mini football games, propagating the slogan: "You want to score goals like Lewy, put on your shoes, then to" fight ". Next, we talked about pluses and minuses of doing different sports and they drew their favourite sports.