Środa - 14 lipca 2021r.

Wednesday - 14th July 2021

W minioną środę dzieci wyruszyły na stadion lekkoatletyczny, by propagować hasło: „Chesz być lekkoatletą, biegaj z nami w KSP kolego!" Naszym celem było zapoznanie młodych sportowców ze stadionem oraz z konkurencjami wchodzącymi w skład czwartków lekkoatletycznych. Następnie uczniowie wzięli udział w pikniku sportowym i poznali słownictwo w języku angielskim dotyczące lekkoatletyki. Po powrocie do szkoły dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych pod hasłem „Moja konkurencja lekkoatletyczna". Rozmawialiśmy również na temat: Co to znaczy być sportowcem? Bawiliśmy się w kalambury i wspominaliśmy ulubione drużyny piłkarskie oraz rysowaliśmy wymarzony puchar EURO 2020.

Last Wednesday, the children went to the athletics stadium to promote the slogan: "You want to be an athlete, run with us in KSP, buddy!" Our goal was to familiarize young athletes with the stadium and the competitions included in athletics Thursdays. Then the students took part in a sports picnic and learned the English vocabulary related to athletics. After returning to school, the children participated in art classes under the slogan "My athletics competition"We also talked about being a professional sportsperson. Then, we played different puns and discussed favourite sports disciplines. Also, we drew a cup of 2020 championships. .