Czwartek - 15 lipca 2021r.

Thursday - 15th July 2021

Dzisiejszego dnia uczniowie wybrali się na pływalnię Perła w Nowinach w celu doskonalenia umiejętności pływackich. Mogąc korzystać z atrakcji basenu takich, jak: wodne zjeżdżalnie, dzikie źródła, wodospady oraz baseny letnie dzieci miały ogromną radość wdrażać się do propagowania aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Po powrocie przeprowadziliśmy "konferencję prasową" ze znanym sportowcem, m.in. Robertem Lewandowskim, Otylią Jędrzejczak. Następnie aktywnie spędzaliśmy czas na sali gimnastycznej.

Today the students went to the Perła swimming pool in Nowiny to improve their swimming skills. Being able to use the attractions of the swimming pool, such as: water slides, wild springs, waterfalls and summer pools, children had a great joy in promoting active leisure during the holidays. When we came back to school, there was a press conference with famous sportspeople like Robert Lewandowski or Otylia Jędrzejczak. Later we played different games at the gym.