Poniedziałek - 23 sierpnia 2021r.

Monday - 23rd August 2021

Tydzień rozpoczęliśmy od zapoznania się z pozytywnymi i negatywnymi emocjami, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Nauczyliśmy się wyrażać je za pomocą mimiki i nazywać w języku angielskim. Uczniowie odgadywali, jakie emocje przedstawiają pokazywane twarze i przygotowali origami z niespodzianką. Następnie ćwiczyli i grali w gry w sali gimnastycznej, a po południu wykonali maski przedstawiające emocje.

We started off by getting to know the positive and negative emotions from our everyday life. We learned how to show and name them in English. The students guessed what emotions were represented by the displayed faces and prepared origami pictures with a surprise. Then they exercised and played games in the gym, and in the afternoon they made masks showing different emotions.