Kiermasz Wielkanocny

Easter fair

W dniach 04-07 kwietnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Wielkanocny. Tym razem zbieraliśmy na pomoc dla ukraińskich rodzin dotkniętych wojną.
Na Kiermaszu mogliśmy spróbować pysznych kajmaków, babeczek i innych wielkanocnych przysmaków oraz zakupić piękne stroiki i ozdoby ręcznie wykonane przez Uczniów czy książki, zabawki.
Ale najważniejsze, że znów pokazaliśmy jak wielkie serce ma społeczność KSP.
Serdecznie dziękujemy!

On April 4–7, the Easter Fair took place in our school. This time we raised money to help Ukrainian families affected by the war. At the Fair, we could try delicious kajmak, cupcakes and other Easter delicacies, as well as buy beautiful centerpieces and decorations hand-made by students, books and toys. But the most important thing is that we showed again how big a heart the KSP community has. Thank you very much!

sp2jag2

sp1jag1