Zimowe szaleństwo w Białce Tatrzańskiej

Już w pierwszym dniu Białej Szkoły uczniowie spędzili czas na stoku, zapoznali się z regulaminem ośrodka, przepisami przeciwpożarowymi oraz dekalogiem narciarza.

We wtorek nie brakowało słońca oraz dobrego humoru. Uczniowie wraz z nauczycielami szlifowali swoje umiejętności narciarskie na stoku Kaniówka. Wieczorem brali udział w dyskotece karnawałowej. Zmierzyli się w kilku konkurencjach m.in. w tańcu na gazecie.

Środowa zmiana pogody nie wpłynęła na plany instruktorów i uczniów. Narciarze oraz snowboardziści pokonali trasę Kotelnica - Kaniówka. Wieczorem młodsi uczniowie grali w gry planszowe.

W czwartek narciarze i snowboardziści ponownie pokonywali trasę Kotelnica - Kaniówka oraz zmierzyli się ze stokiem Jurgów.

W piątek uczniowie jeździli na wszystkich stokach w Białce Tatrzańskiej. Na zakończenie obozu narciarskiego skorzystali ze snowtubingu, czyli jazdy na oponkach.

W sobotę przed powrotem do domu odbyła się na krótka wycieczka do Zakopanego.

20170301 115358 14883755552971 copy

DSC05308DSC05409DSC05300DSC05414

05DSC05303 copy

Więcej zdjęć na naszym fanpage'u na facebooku