Andrzejkowe wróżby

St. Andrew's Day

W środę i czwartek, 27 i 28 listopada uczniowie klas 0-3 przenieśli się w zaczarowany świat magii i wróżb. Kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja, uczniowie losowali wróżby przepowiadające przyszłość. Szukali odpowiedzi na pytania Co mnie czeka w przyszłości? Jaki zawód będę wykonywać? Jak będzie mieć na imię mój mąż lub żona? Nie zabrakło magicznych kości, kubeczków i tradycyjnego ustawiania butów. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy muzyce. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły dzieciom wiele radości oraz były okazją do wspólnej zabawy.

On Wednesday 27th and Thursday 28th of November, pupils of grades 0-3 moved into the magical world of fortune-telling. Our youngest students wanted to know what will bring them their future, what kind of profession will they have, or what name will have their future husband or wife? There were also magical dices, cups and traditionl shoe race. Who knows what the future will bring - only time will tell, but we had a lot of fun here on St Andrew's Day.

3Fotoram.io

strona 2