Szkolenie z polityki młodzieżowej

Youth policy training

22.11.2023 w "CK Technik" przy ul. Łódzkiej 200, odbyło się szkolenie z polityki młodzieżowej oraz komunikacji dla liderów młodzieżowych.
Wzięli w nim udział nasi licealiści: Inga Nowakowska i Adam Celejowski. To kolejny krok w stronę aktywizacji młodzieży w działaniu społecznym.
Uczniowie zgłębili znaczenie komunikacji w życiu codziennym oraz o tym co ją ułatwia i komplikuje. Taka wiedza będzie bardzo przydatna w dorosłym życiu.

On 22nd Nov, a Youth Policy and Communication for Leaders training was held. Our high school students - Inga Nowakowska and Adam Celejowski - took part in it. This is another step towards youth activating in the social operation. The knowledge they have obtained is quite useful in everyday life.