Zajęcia z wychowania fizycznego na lodowisku

Physical education classes at the ice rink

Wspólnie z uczniami Kolegium Szkół Prywatnych w ramach lekcji wychowania fizycznego wybraliśmy się na lodowisko. Naszym celem było pokazanie młodzieży, jak aktywnie można spędzać czas wolny poza szkołą. Nasi podopieczni doskonalili umiejętności jazdy na łyżwach, a niektórzy z nich mieli możliwość po raz pierwszy spróbować swoich sił w tej formie rekreacji. Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością poprzez tworzenie wspólnych zabaw ruchowych na lodowisku, których nie było końca.

Together with the students of the College of Private Schools, we went to the ice rink as part of physical education lessons. Our goal was to show young people how to actively spend their free time outside of school. Our students improved their skating skills, and some of them had the opportunity to try this form of recreation for the first time. The students showed great commitment and creativity by creating endless joint activities on the ice rink.

białka41 białka42