Leśna Klasa

Forest class

12 września uczniowie klas 3a i 3b pojechali do Suchedniowa na warsztaty "Leśna klasa". Pani przewodniczka opowiedziała dzieciom o drzewach i zwierzętach leśnych, nauczyła jak rozróżniać drzewa iglaste i jak zachowywać się gdy na drodze pojawi się żmija! Następnie wspólnie z leśniczymi dzieci wędrowały po lesie. Na koniec odbyło się ognisko i każdy mógł upiec dla siebie kiełbaskę. Było pysznie !

Pupils of grades 3a and 3b went on a trip to Suchedniów on 12th September. They took part in workshops "Leśna Klasa". The quide told them about trees and animals and taught how to differentiate trees and what to do in case of encountering a viper! Next, all went for a walk into the forest together with foresters. To finish the trip we had a bonfire and made some sausages. They were delicious !!!