Kwesta na kieleckich cmentarzach – listopad 2019

2019 Fundraising at kielce cemeteries

W dniach 01.11 – 03.11 już po raz 27. Stowarzyszenie Ochrony Dziedzictwa Narodowego w Kielcach prowadziło kwestę na rzecz renowacji zabytkowych nagrobków na lokalnych cmentarzach. A uczniowie naszej szkoły chętnie i licznie wsparli tę piękną inicjatywę.
Szczególne podziękowania kierujemy do Joasi i Zuzi Dębskich, Alicji i Szymona Solakiewiczów, Adrianny Stępień, Natana Bartkiewicza, Kuby Korupczyńskiego, Kuby i Piotra Zawadzkich, Wincentego i Franka Skulskich, Zofii Słoń, Jana Saletry, Piotra Krakowiaka, Kornelii i Matyldy Kacprzak oraz Marii Motyki wraz z rodzinami za zaangażowanie i udział w tegorocznej kweście.

The Kielce Society for the Protection of National Heritage has been organising the fundraising event at the local cemeteries for 27 years. All the donations are used to restore the historic tombs and monuments. And as every year our students volunteered to participate and collect donations.
Special thanks go to Joasia and ZuziaDębska, Alicja and Szymon Solakiewicz, Adrianna Stępień, Natan Bartkiewicz,Kuba Korupczyński, Kuba and Piotr Zawadzki, Wincenty and Franek Skulski, Zofia Słoń, Jan Saletra, Piotr Krakowiak, Kornelia and Matylda Kacprzak and Maria Motyka and their parents for your help and involvement.

SAVE 20191103 175453SAVE 20191103 184306