Biała Szkoła 2020 – Białka Tatrzańska

2020 School Skiing Camp in Białka Tatrzańska

Uczniowie klas 6, 7 i licealnych w ostatnich dniach lutego bawili się i szkolili na naszym tradycyjnym obozie narciarskim w Białce Tatrzańskiej. Mimo kiepskiej zimy w kraju warunki w Białce były fantastyczne. Doskonale przygotowane trasy i piękna pogoda sprzyjała wypoczynkowi i dobrej zabawie na stokach, a także na ognisku czy snowtubingu. Zorganizowaliśmy też ostatkową dyskotekę, a ostatniego dnia obozu odwiedziliśmy Zakopane. „Białą Szkołę” organizujemy już ponad 20 lat i zawsze wracamy z niej bardzo zadowoleni, tym bardziej że po raz kolejny obyło się bez kontuzji. Czekamy więc już na następną zimę i kolejną udaną imprezę.

In the last days of February the older students of our school took part in our annual skiing camp in Białka Tatrzańska. The skiing conditions were surprisingly good so we could master our skills on the range of slopes. While in the evenings, we had fun at the disco or by the bonefire and we also tried some snowtubing! On Friday we went for a walk along Krupówki - the main street of Zakopane. We are looking forward to our next year winter adventure!

01 copy02 copy

03 copy04 copy