Zamknij okno [X] Close [X]

XX

ILKSP

YY/p>

Rekrutacja - rok szkolny 2020/2021 Admissions - school year 2020/2021

Do 30 kwietnia 2020 roku przyjmujemy zgłoszenia dzieci rozpoczynających naukę
w pierwszej klasie lub oddziale zerowym.
We accept applications from children starting school in the first class or the in the pre-school division.

Pierwsza Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa  First Bilingual Primary School  

Europejska Szkoła Podstawowa  European Primary School  


Informacje o rekrutacji do liceumInformation about admissions to high school

Pierwsze Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące  First Bilingual High School

Europejskie Liceum Ogólnokształcące  European High School

Informacje dotyczące prowadzonych działań edukacyjnych

Information about the ongoing educational activities

Szanowni Państwo,
w trosce o dobro Naszych Uczniów nie zaprzestajemy prowadzenia działań edukacyjnych. Nasi nauczyciele przygotowują materiały dydaktyczne, które służą do pracy w domu. Prosimy o pozostawanie w stałym kontakcie z wychowawcami klas, odbieranie przekazywanych drogą elektroniczną zadań i kart pracy, pilnowanie terminowego ich wykonania oraz odsyłania.
Mamy nadzieję, iż wkrótce spotkamy się wspólnie w Naszej Szkole.

Dear Sirs, As we care so much about the well-being of our students, we are continuously preparing educational materials for the students to be done by them at home. Please stay in touch with the form teachers, check your emails for the paper work and task papers as well as see to your children sending them back on time. Hope to see you soon in our school.