Edukacja teatralna -Teatr Współczesny w Krakowie

Pierwszego czerwca celebrowaliśmy Dzień Dziecka będąc na wycieczce w Krakowie.
Zwiedziliśmy najbardziej charakterystyczne miejsca Starego Krakowa dawnej Siedziby Królów Polski: Rynek Główny, Smocza Jama, Wawel, Okno Papieskie oraz Sukiennice.
Jednak główną atrakcją dnia było przedstawienie teatralne " Kamienie na Szaniec" w Teatrze Współczesnym. Po przedstawieniu uczniowie uczestniczyli w warsztatach aktorskich.

Kto wie? Być może pewnego dnia, któryś z naszych wychowanków okaże się wielkim talentem scenicznym.

On the 1st June we celebrated the Children’s Day by going on a fantastic trip to Kraków.
We visited the most famous places such as The Main Square, Barbakan, Wawel Castle, the Pope’s Window in Franciszkańska Street and Planty.
The main attraction of the Day, however, was the performance „Kamienie na szaniec” in the Współczesny Theatre. After the play, the students had a chance to take part in some actors’ workshops.

Who knows? Maybe one day they will become actors themselves....