Ponadto uczniowie w trakcie zabawy mogli podejść do stolików przy których zasiadały „wróżki” i sprawdzić co czeka ich w najbliższej przyszłości. Jednymi z najbardziej obleganych stanowisk były te gdzie można było poznać imię swojej przyszłej sympatii, czy wylosować zawód, wykonywany w przyszłości. Ponadto można było sobie wywróżyć przyszłość z gwiazd, wylosować kubeczek kryjący tajemniczy przedmiot, który zdradzał co przyniesie czas i wiele innych. Nie zabrakło również integrujących grupę zabaw przy muzyce - dzieci tańczyły w parach z balonikami tak aby ich nie upuścić, a inne pląsając wokół krzesełek rywalizowały o miejsce na jednym z nich. W tym czasie do boju zagrzewali ich koledzy z klas.

Klasy  czwarte, piąta i szósta bawiły się na wspaniałej andrzejkowej dyskotece. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16 i trwała do 19. Młodzież tańczyła z w rytm najlepszych i najnowocześniejszych hitów w świetle super fonobłysków. Zabawie towarzyszyły liczne konkursy i zawody taneczne. W przerwie między tańcami, uczniowie mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego wcześniej przez panie wychowawczynie.