Prowadząca: Iwona Piwowarska

Celem koła jest rozbudzenie zainteresowania uczniów tradycją krajów frankofońskich oraz Francji, wykształcenie atrakcyjnych warunków sprzyjających nauce języka obcego. Zajęcia dostosowane do indywidualnych potrzeb i predyspozycji uczniów, biorące pod uwagę ich zainteresowania, pobudzające motywację do nauki. Słuchanie i tłumaczenie piosenek francuskich będzie okazją do poznania nowych słów, jak również wykorzystania wspaniałego wpływu muzyki na proces przyswajania języka obcego.

Teachers: Iwona Piwowarska

Aim: to learn about customs and traditions of France and other French-speaking countries and to practise these grammar and vocabulary aspects that are the most difficult for Poles.

Prowadzący: Norbert Schindler

Zajęcia te skierowane są dla najmłodszych Uczniów. Będziemy na nich dużo śpiewać, czasami przy akompaniamencie gitary, rozmawiać o najbliższym otoczeniu. Co jakiś czas obejrzymy bajkę w języku niemieckim, wykonamy plakat lub najzwyczajniej się ponudzimy - przecież nuda może być twórcza!

Teachers: Norbert Schindler

.

Prowadząca: Ewa Jamrożek

Język hiszpański to nie tylko Hiszpania! Jest on drugim najczęściej używanym językiem na Świecie. W trakcie zajęć zapoznany się w kulturą krajów hiszpańskojęzycznych. Dowiemy się wielu ciekawostek o ich kulturze, tradycji i zabytkach.

Teachers: Ewa Jamrożek

.

Prowadząca: Ewa Zakrzewska

Podczas zająć uczniowie poszerzają znajomość słownictwa i ćwiczą umiejętności konwersacji. Uczniowie poznają także tradycje oraz kulturę krajów anglojęzycznych.

Teachers: Ewa Zakrzewska

Aim: to help students enjoy reading in English as well as develop the skills of creative reading and writing.

Prowadząca: Dagmara Szymonek

Podczas zajęć uczniowie będą poznawać kulturę i zwyczaje panujące w krajach anglojęzycznych. Odkryją ciekawe zabytki z różnych rejonów świata. Ponadto będą mogli zapoznać się i utrwalić zwroty używane na co dzień przez mieszkańców krajów anglojęzycznych.

Teachers: Dagmara Szymonek

During the lessons, students will learn about the culture and customs of English-speaking countries. They will discover interesting monuments from different corners of the world. In addition, they will learn and practise phrases which are used every day by the inhabitants of English-speaking countries

Prowadząca: Ewa Jaros

Kółko przeznaczone dla pasjonatów języka angielskiego. Będziemy zgłębiać tajniki wiedzy gramatycznej i leksykalnej języka angielskiego,ale przede wszystkim poznawać historię, kulturę i geografię krajów anglojęzycznych.

Teachers: Ewa Jaros

Prowadząca: Martyna Molenda

Celem koła jest ugruntowanie posiadanych wiadomości i umiejętności, a także wspomaganie rozwoju kompetencji językowych takich jak słuchania, mówienia, czytania i pisania. Dodatkowo, lekcje takie kształtują poczucie pewności siebie w komunikacji w języku angielskim oraz pomagają zaprezentować własne opinie, tworzyć kreatywne rozwiązania i przygotowują uczniów do udziału w konkursach językowych.

Teachers: Martyna Molenda

The aim of the lessons is to consolidate the knowledge and skills, as well as to support the development of linguistic competences such as listening, speaking, reading and writing. Additionally, such lessons shape a sense of self-confidence in communication in English and help to present students' own opinions, create solutions and prepare students to participate in language competitions.

Prowadząca: Dominika Szynal

Głównym założeniem koła jest poszerzanie wiedzy z języka angielskiego poprzez gry i zabawy. Dzieci będą miały okazję za pomocą różnorodnych metod rozwijać swoje umiejętności językowe w zakresie słownictwa oraz wymowy. Będą również mogły posłuchać wielu ciekawych opowiadań anglojęzycznych

Teachers: Dominika Szynal

The main idea of this course is to expand the knowledge of English through games. Children will be able to develop their range of vocabulary and ability to speak in different language thanks to various methods. What is more, they will have an opportunity to listen numerous interesting stories in English