Białka Tatrzańska 2013

Doskonalenie umiejętności jazdy na nartach i snowboardzie, świetna zabawa, smaczne posiłki i piękny widok na Tatry?. Tych kilka określeń nie wystarczy, aby opisać kolejny wyjazd do Białki Tatrzańskiej i panującą na nim atmosferę. Od 7 do 12 stycznia 2013 roku uczniowie naszej szkoły spędzili na stokach narciarskich wiele niezapomnianych chwil. Uśmiechy nie schodziły z twarzy, bo warunki do jazdy były wymarzone, a pod okiem doświadczonych instruktorów żadne ćwiczenia nie były zbyt trudne. Najwięcej przyjemności sprawiały jednak wieczorne atrakcje. Dyskoteka dla gimnazjalistów i licealistów okazała się hitem!. Wszyscy bawili się doskonale i zmęczeni, lecz zadowoleni dotarli do pensjonatów. Ognisko było równie dobrą zabawą, gdyż w oczekiwaniu na smaczną kiełbaskę mogliśmy pozjeżdżać na sankach (lub innych sprzętach) albo porzucać się śnieżkami. W sobotę humor nie był aż tak dobry, bo musieliśmy wyjeżdżać, jednak spędzone razem chwile w podróży, wspomnienia i zebrane pamiątki sprawiły, że już szykujemy się na wyjazd w 2014 roku!