Ferie z KSP: 24 stycznia

Winter holidays: 24th January

W dniu dzisiejszym uczniowie poznali dyscypliny rozgrywane w okresie zimowym. Brali udział w kalamburach, quizach oraz rozwiązywali zagadki. Następnie obejrzeli film dotyczący sportów i zabaw zimowych, i tym samym przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa podczas zimowych szaleństw. Uczniowie wykonali z masy solnej oraz plasteliny i patyczków do lodów figurki sportowców, a także pracę na brystolu pt. "Sport w zimowym miasteczku". Następnie udali się na salę gimnastyczną, na której rozgrywali zimowe potyczki.

Today, students learned about the disciplines played in the winter season. They played a game of scattergories, solved riddles, and took part in quizzes. Then they watched a movie about winter sports and fun and thus remembered the safety rules during winter fun. Students made figures of athletes out of salt mass, plasticine, and ice-cream sticks, work on cardboard - "Sport in a winter town". Then they went to the gym, where they played winter games.