Czwartek - 14 lipca 2022r.

Thursday - 14th July 2022

W czwartek uczniowie rozmawiali o swoim miejscu zamieszkania, zastanawiali się nad różnicami pomiędzy miastem i wsią oraz oglądali film o najciekawszych miejscach regionu świętokrzyskiego. Zaprezentowane zostały również wybrane miejsca z każdego powiatu widziane z lotu ptaka. Uczniowie kolorowali specjalnie przygotowane dla nich kolorowanki dotyczące województwa świętokrzyskiego, a po południu bawili się na dworze.

On Thursday, students talked about their place of residence, named the differences between the city and the countryside, and watched a film about the most interesting places in the Świętokrzyskie Region. Students coloured unique pages presenting the Świętokrzyskie Voivodeship, and in the afternoon they had fun outdoors.

14.07.2022 114.07.2022 2