Cykl warsztatów z wystąpień publicznych

A series of public speaking workshops

Każda improwizacja musi być... przygotowana. Czyli jak radzić sobie ze stresem podczas wystąpień publicznych.
Uczniowie KSP mieli dziś okazję wziąć udział w kolejnych warsztatach z wystąpień publicznych – jak się do nich przygotować i stworzyć plan wystąpienia.
Dowiedzieli się także czym jest EUSTRES, czyli stres motywujący – jaką rolę odgrywa i jak nad nim zapanować,
a także jak kontrolować swoją postawę ciała, mimikę czy gesty, aby słuchacze wiedzieli, iż mają do czynienia z osobą pewną siebie.

Every improvisation must be... prepared. Or how to deal with stress during public speaking.
Today, KSP students had the opportunity to take part in another public speaking workshop - how to prepare for them and create a speaking plan.
They also learned what EUSTRES is- that is motivating stress - what role it plays and how to control it,
and also how to control your body posture, facial expressions and gestures so that the listeners know that they are dealing with a self-confident person.

wystapienia publ