Kolorowe kanapki

Making unique sandwiches

Uczniowie klas 3b i 3c wykazali się kreatywnością, tworząc oryginalne kanapki z różnorodnych składników.
Podczas tej niecodziennej lekcji języka angielskiego, uczniowie nie tylko doskonalili umiejętności przygotowywania smacznych przekąsek, ale również utrwalali słownictwo związane z jedzeniem w języku angielskim.
Każda kanapka była wyrazem kreatywności i zaangażowania uczniów. Mamy nadzieję, że ta lekcja nie tylko dostarczyła radości, ale także zainspirowała uczniów do dalszego eksplorowania kulinariów i języka angielskiego.

Students in classes 3b and 3c showed their creativity by making unique sandwiches with various ingredients.
During this unusual English lesson, they not only improved their skills in preparing tasty snacks but also practiced English vocabulary related to food.
Each sandwich reflected the students' creativity and commitment. We hope this lesson brought joy and inspired students to continue exploring both cooking and the English language.

kanapki1kanapki2