Konkurs Plastyczny

Art contest

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na projekt maskotki świetlicy. Uczniowie do 22 marca rysowali i wymyślali przeróżne stworki. Po przeglądzie wielu prac pierwsze miejsce zdobył Piotr Pustół za Pieska rasy corgii o imieniu Klołi. Drugie miejsce zdobyła Anna Menert a trzecie Hanna Domagała. Wyróżnione zostały również projekty Poli Matyi, Róży Dziubińskiej i Alicji Wyki.

Our school held an art competition to design a club mascot. Until March 22, students drew and invented various creatures. After reviewing many works, the first place went to Piotr Pustół for his corgi dog named Klołi. Second place went to Anna Menert and third to Hanna Domagała. The projects of Pola Matya, Róża Dziubińska and Alicja Wyka were also awarded.

zawody3-4 zawody3-5