Pierwszy dzień
Ferie z KSP '2021: 4 stycznia

First day
Winter holidays with KSP 2021: 4th January

Uczniowie wyruszyli dziś w podróż po Europie podczas której poznali ten kontynent, najbardziej znane państwa i charakterystyczne dla nich miejsca. Podróżując szlakiem Fogga stworzyliśmy własną mapę kontynentu. Na dłużej zatrzymaliśmy się w słonecznej Grecji, gdzie dzieci uczestniczyły w wirtualnej lekcji: „W krainie pięciu kółek olimpijskich". Uczniowie zdobyli wiedzę dotyczącą starożytnych i nowożytnych Igrzysk Olimpijskich. Pod koniec dnia wzięli udział w szkolnych Igrzyskach Olimpijskich.

Today the students set off on a journey through Europe during which they got to know this continent, the most famous countries, and their characteristic places. Following the Fogg trail, we created our own map of the continent. We stayed longer in sunny Greece, where the children participated in a virtual lesson: "In the land of five Olympic rings". Students gained knowledge about the ancient and modern Olympic Games. At the end of the day, they took part in the school's Olympics.

1.11.2