Piątek - 16 lipca 2021r.

Friday - 16th July 2021

W piątek uczniowie spędzali czas na świeżym powietrzu uczestnicząc w grach i zabawach ruchowych. Następnie dzieci miały możliwość poznać podstawowe kroki stosowane w fitness propagując hasło: "Be active, healthy and happy". Po aktywności fizycznej uczniowie przygotowali śniadanie mistrza sportu- przekąski idealne na drugie śniadanie do szkoły lub odzyskanie energii po treningu Następnie, uczniowie wyszli na zewnątrz zaczerpnąć świeżego powietrza i przygotować się na weekend.

On Friday, the students spent some great time outside, playing different games. Later, they learned basic steps of fitness dance : Be active, healthy and happy- as the week's slogan reads. After that , there was the time to prepare the champion's breakfast and snacks. Then the students went outside to breath fresk air and Say hello to the weekend.