Ostatni dzień
Ferie z KSP: 28 stycznia 2022r

The last day
Winter holidays: 28th January 2022

Ostatniego dnia ferii zimowych uczniowie zapoznali się z kolejnymi dwiema dyscyplinami zimowymi - łyżwiarstwem figurowym oraz szybkim.Wspolnie obejrzeliśmy występ reprezentantów Polski na Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie figurowym.Uczniowie byli pod ogromnym wrażeniem z jaką gracją i lekkością duety wykonują swoje programy artystyczne. Podsumowaniem zajęć było wykonanie plakatu obrazującego poznane przez nas sporty zimowe.

On the last day of winter holiday children were learning about speed skating and figure skating. We watched the figure skating competition on television, they were cery delighted and fascinated about it. Our last activity that day was to create a poster with all known winter sports.