Wycieczka do Parku Krajobrazowego

Trip to the Landscape Park

W poniedziałek 18 października klasy 0ai 0b wybrały się na wycieczkę do Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach.
Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat ważnych miejsc w naszym województwie, a także obejrzały bardzo ciekawą prezentację dotyczącą leśnych zwierząt.
Co więcej, dzieci miały okazję odwiedzić trzy wiewiórki oraz jeża, które przebywają na terenie placówki. Wszyscy świetnie się bawili!

On the 18th October students from classes 0A and 0B went to the Complex of Świętokrzyskie and Nadnidziańskie Landscape Parks. They had an opportunity to learn numerous interesting things about various important places near Kielce. What is more, students watched an interesting presentation about forest animals. They also visited three squirrels and a hedgehog that live there. Everybody had a good time!

IMG 20221018 173928received 2121173394711111