Kosmopark

Cosmopark

8 kwietnia 2024 r. uczniowie klas czwartych udali się do Kosmoparku, znajdującego się przy ulicy Czarnowskiej w Kielcach.
Celem wyjazdu był rozwój i doskonalenie umiejętności motorycznych, zręczności i orientacji przestrzennej, a także integracja uczniów.
Dzieci mogły poczuć się jak astronauci, oglądając wszystkie planety Układu Słonecznego.
Zwiedzający doświadczali stanu nieważkości i grawitacji oraz wykorzystali symulator lotu, który zdobywcy kosmosu testują przed startem.
Wystawa interaktywna pozwoliła odkryć wiele tajemnic przestrzeni kosmicznej, zapewniając cudowne atrakcje uczniom.
Ta wycieczka zostanie w naszej pamięci na długo!

On April 8, 2024, fourth-grade students went to Kosmopark, located at Czarnowska Street in Kielce. The aim of the trip was to develop and improve motor skills, dexterity and spatial orientation, as well as the integration of students. Children could feel like astronauts by seeing all the planets in the solar system. Visitors experienced weightlessness and gravity and used a flight simulator that space explorers test before take-off. The interactive exhibition allowed us to discover many secrets of outer space, providing wonderful attractions for students. This trip will remain in our memory for a long time!

kosmo1kosmo2