Kosmopark

12 kwietnia 2024r. uczniowie klas drugich wybrali się do „Kosmoparku”, gdzie podczas zwiedzania wystawy odbyli kosmiczną podróż.
Dzięki uczestnictwu w wycieczce poszerzyli swoją wiedzę o przestrzeni kosmicznej oraz przygotowaniach astronautów do lotów w kosmos.
Cała wystawa dostarczyła dzieciom niesamowitych wrażeń wizualnych, percepcyjnych i dźwiękowych, niemalże dokładnie odzwierciedlających opuszczenie kuli ziemskiej.
Po zwiedzeniu wystawy, każdy uczestnik wziął udział w warsztatach tematycznych, podczas których samodzielnie wykonał pamiątkę z tejże kosmicznej wyprawy.
To była niesamowita przygoda!

On 12th April 2024, the second-grade classes went to the "Kosmopark", where during visiting the exhibition, went on a space journey.
By participating in the trip, they expanded their knowledge about space and astronauts' preparations for space flights.
The exhibition provided children with incredible visual, perceptual and auditory experiences, almost exactly reflecting the leaving of the globe.
After visiting the exhibition, every participant took part in thematic workshops, during they made their own souvenirs.
It was an amazing adventure!

kosmo