Przygoda w kosmoparku

Adventure at space park

Klasy Oa i Ob zwiedziły wystawę o kosmosie. Dzieci mogły poczuć się jak astronauci na kosmicznych symulatorach. Wysyłały głos w kosmos, sprawdzały swoja wage na innych planetach i spacerowały po makiecie Jowisza w specjalnych butach, atrakcji było o wiele więcej. Dzieci były pod wrażeniem strefy wirtualnej, to była niezapomniana kosmiczna przygoda.

Classes Oa and Ob took part in a tour about space. Children could feel like astronauts thanks to cosmic simulators. They sent voices into space, checked their weight on other planets and went for a walk over model of Jupiter in special boots. There were more attractions. The children were amazed by virtual zone. It was an unforgettable space adventure.

kpkp2